Domov Organi občine NADZORNI ODBOR

NADZORNI ODBOR

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • Janez Praper, Celovška cesta 17, Mežica
  • Peter Mavrič, Stržovo 4, Mežica
  • Polona Krivonog, Trg 4. aprila 5, Mežica
Člani (mandat 2014 do 2018)
  • predsednica, Vida Potočnik, Partizanska cesta 14, Mežica
  • član NO, Peter Mavrič, Stržovo 4, Mežica
  • član NO, Davorin Mori, Trg svobode 13, Mežica
Člani (mandat 2010 do 2014)
  • predsednica, Saša Porčnik
  • Marija Praper
  • Vida Potočnik

Mandatno obdobje 2018 do 2022

02.04.2020
04.03.2020
15.01.2020
11.12.2019
26.06.2019
30.05.2019
08.05.2019
18.04.2019
20.03.2019
14.03.2019

Mandatno obdobje 2014 do 2018